if_photoif_put_inmenu
Компанія "Теплий Дім"
Зателефонуйте нам!
+38 (063) +38 (063) 201-73-33 Показати
+38 (099) +38 (099) 663-03-50 Показати

Будівництво будинку в період кризи: на чому можна заощадити

21 серпня 2018

Світова економічна криза позначилася на фінансовому становищі практично кожної людини. В умовах сформованої ситуації багато хто замислюється про те, як би заощадити. Магазини пропонують клієнтам кращі ціни на всю техніку керхер, меблі і навіть будівельні матеріали. Завдяки знижкам на товари і послуги багато людей можуть собі дозволити облаштування квартири і оновлення інтер'єру. А тим, хто хоче побудувати будинок в умовах нестабільної економічної ситуації, продуманий план - правильна організація будівельних робіт допоможе значно заощадити кошти.

 

Отже, приступаючи до будівництва будинку, слід спочатку розробити детальний план і скласти кошторис своїх витрат. Природно, вартість спорудження будівлі залежить від ряду факторів, які слід враховувати. Це і проект будинку, і вибір будівельних матеріалів, оплата послуг бригади робітників і дизайнерів, внутрішня і зовнішня обробка будівлі. Враховуючи ці витрати можна розрахувати, де і як доцільніше всього заощадити кошти. Перш за все, слід взяти проект за виконання будівництва під свій контроль і уважно стежити за вибором та закупівлею матеріалів, обладнання, приладів. Для цього потрібно вивчити асортимент пропонованих сьогодні товарів і послуг, щоб розбиратися в будматеріалах, техніці та її призначення. Наприклад, важливо знати, що безконтактні мийки високого тиску karcher завжди зручні і чудово підійдуть для очищення фасаду будівлі, огорожі та доріжок під час будівництва.

Дуже корисно налагодити контакт з постачальниками будівельних матеріалів, щоб порівняти ціни і якість продукції. Можна значно заощадити, якщо віддати перевагу дереву для будівництва котеджу. По-перше, деревина - екологічно чистий матеріал, який зберігає тепло і витримує перепади температури повітря, підвищену вологість і надійно захищає від вітру. По-друге, за дерев'яними підлогами в будинку легко доглядати, в цьому допоможуть зручні і компактні підлогомийні машини karcher. Крім того, можна досягти величезної економії коштів при будові дерев'яного будинку.

 

Від проекту будинку також безпосередньо залежить його вартість, тому на цій стадії слід довірити справу фахівцеві. В даний час є можливість замовити проект будівлі за власними ескізами, а проектна компанія відразу ж розрахувати всі можливі витрати на будівельні роботи і матеріали. Якщо ви хочете заощадити, можна звернутися за допомогою до знайомих, які вже побудували будинок, і взяти за основу готові креслення, запросити перевірену бригаду робітників. Важливо добре продумати дизайн будівлі, можливо, доведеться відмовитися від багаторівневої даху і вигадливих прикрас фасаду на користь якості та розмірів будинку. Але чим простіше буде зовнішній дизайн, тим дешевше обійдеться вартість будівлі. Також простіше буде оформити екстер'єр, адже до будинку в класичному стилі підходить практично все.

При будівництві будинку слід пам'ятати, що зведена будівля має прослужити вам довгі роки, тому важливо відразу ж враховувати всі нюанси, щоб не довелося платити за добудову. Доцільно всю суму грошей витратити на зведення великого і надійного каркаса будівлі та підведення опалення, електрики та інших комунікацій, заощадивши на внутрішній обробці кімнат. Оформлення інтер'єру будинку можна виконувати поступово, облаштовуючи кімнату за кімнатою, тоді як добудовувати будинок буде дорого і складно. Чітке планування, розрахунок витрат і контроль поточних робіт допоможуть заощадити на будівництві до чверті від загальної вартості всього будинку.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×