if_photoif_put_inmenu
Компанія "Теплий Дім"
Зателефонуйте нам!
+38 (063) +38 (063) 201-73-33 Показати
+38 (099) +38 (099) 663-03-50 Показати

Що потрібно для зниження тепловтрат в будинку?

21 серпня 2018

В сучасному будівельному справі утеплення – важлива частина робіт, оскільки від цього залежить те, наскільки комфортно почуватимуться люди всередині приміщення. Так і на зовнішньому вигляді будівлі невдалі утеплювальні роботи можуть позначитися вельми негативно. Насамперед необхідно пам'ятати, що процес теплоізоляції будинку повинен проводитися комплексно – якщо утеплювати стіни, вікна, балкони, підлоги і стелі окремо, відбудуться витоку тепла на стиках, що зовсім небажано.

Сьогодні на ринку, що пропонує якісні будівельні суміші, електроінструмент, де легко [bl]купити якісні тримери husqvarna[/b] і Bosch, представлений широкий спектр всіляких утеплювальних матеріалів, однак не всі з них відповідають тим необхідним технічним характеристикам, які гарантують довгу і надійну службу. В першу чергу, матеріал, що використовується для теплоізоляції, повинен володіти низькою температурною провідністю, але це далеко не все – він також повинен бути стійким до температурних коливань, вологостійким і важкозаймистим.

Починається все, природно, з утеплення стін – адже саме вони найбільше контактують із зовнішнім світом. Найбільш ефективним є зовнішнє утеплення. Фасади покриваються спеціальною проникаючої грунтовкою, лужної армуючої сіткою, а потім за допомогою спеціального клею встановлюються теплоізоляційні плити. Зверху їх покривають декоративними штукатурками, що надає будівлі цілком презентабельний вигляд. Причому, закінченість йому додасть доглянутий присадибну ділянку, підтримувати в порядку який допоможе бездоганний в роботі тример husvarna 235r.

На другому місці за значимістю утеплення стоять підлоги – адже холодну підлогу здатний поглинати до двадцяти відсотків тепла, що говорить про те, що п'ята частина всіх коштів, витрачених на опалення, буде вилітати в трубу. Сучасним утеплювачем для підлоги вважається, наприклад, екструдований пінополістирол – їм прокладають підстави бетонних плит, а також підвальні приміщення. Цей матеріал хороший тим, що не піддається деформації, нетоксичний і не піддається гниттю.

Вікна також є потенційним джерелом тепловтрат в будівлі, особливо якщо воно знаходиться на відкритому просторі і не захищене від повітряних потоків. Холодний вітер, що проникає через можливі щілини у віконних рамах, здатний звести нанівець всі зусилля по утепленню будинку. Сучасні склопакети - прекрасне рішення цієї проблеми – їх конструкція така, що всі деталі щільно прилягають один до одного, не залишаючи можливих шляхів для проникнення холодного повітря. Крім того, склопакети можуть бути однокамерними – тобто, з двома стеклами і повітряним прошарком між ними – так і багатокамерні. Чим більше повітряних камер в склопакеті, тим краще вікна утримують тепло, а заодно, до речі, і поглинають звуки зовні. Замінити старі вікна на конструкцію з ПВХ зараз не складає праці, в газетах, пістрявлять оголошеннями «установка натяжних стель», «якість не залежне від часу - пили husqvarna - продаж» та іншими, ви обов'язково знайдете інформацію про фірмах, які протягом декількох днів виконають установку склопакетів.

Утеплення даху, в першу чергу, залежить від самого покрівельного матеріалу, який може бути більш або менш теплопровідних. В основному, тим не менш, для покрівельних утеплювальних робіт застосовуються волокнисті матеріали та класична мінеральна вата. Останнім часом набирає популярність покрівля з підігрівом. Підігрів цей, звичайно ж, не несе опалювального характеру. Він призначений для того, щоб уникнути скупчування на даху великої кількості снігу, який може доставити чимало проблем власникам. Однак як вельми приємного «побічного ефекту», природно, виникають і додаткові потоки тепла з боку стелі

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×